Мурињо: Ги жалам Ајнштајните во фудбалот….


Неофицијално од Париз ни стигнува една сензационална вест кога станува збор за новиот фудбалски шампион на Франција! фото: Profimedia Информацијата ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Францускиот шампион ПСЖ го реши најважното прашање во летниот преоден рок, го убеди Килијан Мбапе да потпише нов договор и сега започна со составување на тимот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жозе Мурињо излегува во преден план во трката за нов тренер на ПСЖ, по последните информации кои говорат дека токму „специјалниот“ ќе биде избран од катарските ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме со протестите, нема да сопрат протестите, народот како што гледате и сега продолжува да се собира, ние ќе продолжиме да го повикуваме и понатаму ...
сите 588 | | | веќе видена

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 288 | | | веќе видена

-Откога се приклучи во НАТО, Македонија е силен сојузник. Може да има и важен придонес во ЕУ. Ги охрабруваме нашите пријатели да ја искористат можноста да го ...
сите 296 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 210 | | | веќе видена

Проглас во 11 точки нa Општинскиот одбор на Сојузот на борците од Народноослободителната и Антифашистичката војна на Македонија 1941-1945 и граѓаните ...
сите 249 | | | веќе видена

Граѓаните кои петти ден протестираат против францускиот предлог и бугаризацијата на Македонија, денеска оставаа црвени рози пред полициските службеници кои го ...
сите 337 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо: Ги жалам Ајнштајните во фудбалот….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: