Уапсени двајца дилери на наркотици од Скопје

2 копии

Во текот на вчерашниот ден на територијата на земјава се случиле четири сообраќајни несреќи во кои учествувале мотоцикли, а билансот е четворица повредени ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српски државјанин со мотор излетал од патот Градско-Велес во близина кај крстосницата за с.Црквино. Според информациите, Б.М.(55) од Србија се здобил со тешки ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во првите три дена од генералниот штрајк во цел јавен сектор платите на огромен број на работници во јавниот сектор кои работат во Градот Скопје, општините или ...
сите 491 | | | веќе видена

Криминалната власт на СДСМ и ДУИ наместо зголемување на платите, граѓаните ќе добијат драстично зголемена цена на електричната енергија Граѓаните ги очекува ...
сите 474 | | | веќе видена

Таканаречениот ‘француски предлог’ содржи многу основни бугарски барања, но воопшто можеше да биде многу поуспешен, вклучително и бугарско-македонскиот ...
сите 848 | | | веќе видена

Македонија доживеа тотален дебакл и трајно нарушување на преговарачките позиции со Бугарија заради ненародната и неспособна власт предводена од СДСМ и ДУИ, се ...
сите 179 | | | веќе видена

Еден од најсподелуваните статуси на социјалната мрежа фејсбук во земјава е оној на Арбен Шаќири, стар скопјанец, пејач, кандидат за градоначалник на Скопје, за ...
сите 94 | | | веќе видена

Американската Влада излезе со став во однос на неизвесноста околу започнувањето на преговорите меѓу Македонија и ЕУ за членство во Унијата, по неуспешниот ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсени двајца дилери на наркотици од Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: