Брзо и сигурно плаќање со HalkPay, Вашиот мобилен паричник


3 копии

Промотивната понуда за кредити на НЛБ Банка продолжува и во текот на месец јуни, кога за сите клиенти кои ќе аплицираат за некој од НЛБ Кредитите се овозможени ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Од денеска, НЛБ Банка започнува промотивна кампања наменета за сите правни лица, постоечки и нови корисници на кредитни и дебитни Mastercard Business картички. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ПЗУ СИНЛАБ овозможи онлајн закажување и плаќање за изработка на речиси сите видови анализи и услуги. Со новата услуга приватните пациенти ќе можат да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Синдикалците дојдоа на протест пред Министерството за труд и социјала, министерката ги покани да влезат на средба. Таа вети дијалог, но не и прифаќање на ...
сите 388 | | | веќе видена

Пратеникот Арбер Адеми денеска изрази жалење по вчерашниот инцидент во Собранието, каде како претседателот на Комисијата за европски прашања, фрлаше предмети ...
сите 242 | | | веќе видена

Уште една партија која е владин коачлиционен партнер, НСДП, изјавува дека не се согласува со францускиот предлог и јасно даваат до знаење дека за нив тој е ...
сите 445 | | | веќе видена

Ковачевски да каже што тајно преговара тим од владата во Софија, дали основата е предлогот кој ги уништи Македонските позиции?!Што бара владиниот тим во Софија ...
сите 379 | | | веќе видена

Националниот совет на „Континуирани промени“ на состанокот во Софија одлучи и даде мандат за почеток на преговори за нова влада. Денеска ќе се одржат ...
сите 501 | | | веќе видена

Конфедерацијата на слободни синдакти на Македонија (КСС) преку пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ поднесе амандман до пратениците во Собранието, со кој бара ...
сите 430 | | | веќе видена

Трагичната несреќа на обиколницата „Мајка Тереза“ која што се случи синоќа беше фатална за 40 годишна скопјанка од Трубарево. Несреќната жена била сопатник на ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брзо и сигурно плаќање со HalkPay, Вашиот мобилен паричник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: