РАСТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНОСТА ЗА 5Г Три компании испратиле писма до АЕК за учество на тендерот

3 копии

Неотел, А1 Македонија и Македонски Телеком до Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) доставиле писма за искажување интерес на објавената намера за ...
| | веќе видена | слични

АЕК на 6 април објави намера за спроведување постапка за тендерот, а јавната расправа за таа намена траеше до 13. месецов. -По завршувањето на јавната расправа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вистината е тоа, дека со Македонија, простете ми за изразот, сите се мајтапат. Кога беше историјата, Грција ги условуваше со името, овие другите ѝ го ...
сите 678 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 305 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков рече дека Скопје веќе има избор за сопствената иднина, а Бугарија успеала да ги заштити своите национални интереси по гласањето ...
сите 669 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

РАСТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНОСТА ЗА 5Г Три компании испратиле писма до АЕК за учество на тендерот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: