(Видео) Додека Милан ја славеше титулата, Златан го искрши прозорецот на автобусот

Фудбалерите на Милан качени на клупскиот автобус ја славеа првата шампионска титула по 11 години, а главен и овој пат беше Златан Ибрахимовиќ. Тој прво го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Златан Ибрахимовиќ веќе во неколку наврати ги потенцираше сериозните проблеми со коленото и фактот дека ја одлагал операцијата за по крајот на сезоната. Милан ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ им покажа на навивачите на Милан на сликовит начин низ што поминувал во последните шесет месеци за да може да игра и да помогне „росонерите“ ...
| | веќе видена | слични

МИЛАН оваа недела на својата официјална веб-страница објави дека Златан Ибрахимовиќ, 40-годишниот шведски напаѓач, ќе биде отсутен од терените седум до осум ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ објави видео на социјалните мрежи како му вадат течност од коленото, нешто што постојано го правел во изминатиот период. Италија По ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Тотален дебакл и перманентно нарушување на сите преговарачки позиции со Бугарија е резултат на оваа влада, предводена од СДСМ и ДУИ. Смешни се кога ги слушаме ...
сите 668 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) денеска го продолжи генералниот штајк со блокада на крстоницата во населбата Автокоманда на булеварот „Александар ...
сите 249 | | | веќе видена

Од кабинетот на министерот за надворешни работи Бујар Османи информираат дека шефот на македонската дипломатија остварил телефонски разговор со кабинетот на ...
сите 807 | | | веќе видена

„АД ЕСМ на тендерот на ЕВН ХОМЕ за периодот јули-декември 2022 година достави понуда со која ќе се покријат 100% потребите на ЕВН ХОМЕ на регулираниот пазар на ...
сите 196 | | | веќе видена

Додека СДСМ ги заштитува државните и националните интереси, во решавањето на прашањата со Бугарија, не се отстапува од црвените линии кои се дефинирани со ...
сите 268 | | | веќе видена

Од наредниот месец, граѓаните ги очекува нов ценовен шок со најавеното драстично покачување на електричната енергија. Новите сметки за електрична енергија ќе ...
сите 257 | | | веќе видена

На едвај три - четири дена до завршувањето на француското претседателство со Европската Унија, неизвесна е судбината на „францускиот предлог“ со кој требаше да ...
сите 401 | | | веќе видена

„Сега, откако темата за парламентарните избори е затворено прашање до 2024 година, Мицкоски треба да се откаже од натамошни блокади и опструкции. Пратениците ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Додека Милан ја славеше титулата, Златан го искрши прозорецот на автобусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: