Понуда од Мтел – за секој нов претплатник до 28 мај втор СТБ уред за само еден денар

Уживајте во одличните фудбалски доживувања кои што претстојат со одличната телевизија на Мтел. Телекомуникацискиот оператор Мтел подготви нова супер ...
| | веќе видена | слични
3 копии

А1 Македонија со задоволство го најавува отворањето на новиот продажен салон во трговскиот центар “Капитол Мол” лоциран во населбата Аеродром и по тој повод ...
| | веќе видена | слични

Скопје Сити Мол им го разубавува јуни на жителите на Скопје и своите посетители со возбудлива музичка програма на отворената летна сцена со осум концертни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Скопје Сити Мол ги информира најмладите посетители и љубители на театарот дека претставите кои се одржуваа во недела во рамки на „Мој театар – Сити театар“ ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 238 | | | веќе видена

Еден од најпознатите експерти од областа на безбедноста во Албанија, Илир Кула, со оценка дека ова што се случува со Северна Македонија е потсмев и оти е ...
сите 926 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 421 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Понуда од Мтел – за секој нов претплатник до 28 мај втор СТБ уред за само еден денар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: