Електричната Г-класа на Mercedes ќе може да се врти како тенк


Две видеа се појавија на Фејсбук на кои се гледа како змија се обидува да влезе во возилото, кое е полно со патници. Видеото на социјалните мрежи го сподели ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Исвирквуање на било кој јазик не е пријатно за никого. Јас како Македонец не се чувствувам пријатно. Но, провокации, секогаш имало. Последните 5 години, ...
сите 190 | | | веќе видена

СДСМ повторно го докажува стремежот да ја уништи секоја традиција поврзана со Македонија, било тоа да е и спортска манифестација како Охридскиот маратон, ...
сите 139 | | | веќе видена

Македонскиот тим реагира на бројните напади во земјата, како и на „ликувањето“ на бугарските историчари, што го сметаат за „несериозно и претставува лажен ...
сите 175 | | | веќе видена

Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук го честита Денот на Армијата на Република Македонија. „Армијата претставува симбол на ...
сите 276 | | | веќе видена

Историјата не може да биде предмет на договор помеѓу две држави, напиша на својот фејсбук профил Ѓорѓија Сајкоски од ВМРО-ДПМНЕ.Сајкоски пишува дека во неколку ...
сите 150 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи најави дека доколку е потребно, можно е да се активираат стоковите резерви на државата. Тој е дециден дека леб ...
сите 96 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Ентони Блинкен во разговор со шефот на украинската дипломатија Дмитро Кулеба ги осуди „руските акции во и околу украинската ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Електричната Г-класа на Mercedes ќе може да се врти како тенк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: