КОЈ ОД СТРАНСТВО НАЈМНОГУ КУПУВАЛ ВО ЗЕМЈАВА? Топ 10 земји кои потрошиле 16,4 милиони евра на онлајн трансакции

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија (АЕТМ) ги анализираше објавените податоци од Народната банка на Македонија, кои се однесуваат на број и вредност на ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Согласно објавените податоци од Народната Банка на Република Северна Македонија, Асоцијацијата за е-трговија на Македонија (АЕТМ) го анализираше бројот и ...
| | веќе видена | слични

Во првиот квартал од оваа година бизнис-битката ја згубиле 3.920 компании и ставиле клуч на врата, покажуваат податоците на платформата Бизнис.Мрежa.мк . Ова ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на 2021 година странците кон домашни е-трговци реализирале вкупно 471.688 онлајн трансакции со вкупна вредност од 16,4 милиони евра, покажува ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 3 минути Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ ги анализираше објавените податоци од Народната Банка на Република Северна ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 413 | | | веќе видена

Вистината е тоа, дека со Македонија, простете ми за изразот, сите се мајтапат. Кога беше историјата, Грција ги условуваше со името, овие другите ѝ го ...
сите 926 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 416 | | | веќе видена

Норвешката разузнавачка служба ПСТ, задолжена за борба против тероризмот, објави дека го водат како чин на исламски тероризам пукањето во кое без убиени две ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОЈ ОД СТРАНСТВО НАЈМНОГУ КУПУВАЛ ВО ЗЕМЈАВА? Топ 10 земји кои потрошиле 16,4 милиони евра на онлајн трансакции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: