Колку заработија КАМ, Тинекс, Веро… во кризава? МНОГУ!

Бугарскиот професор Евгени Даинов во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 рече дека бугарскиот премиер и влада прават сè што можно да ги покренат работите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бугарскиот европратеник и известувач за Северна Македонија, Илхан Ќучук во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 посочи дека нормално е да има песимизам во ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на СДСМ, Дарко Каевски во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 обвини дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се сретнувал со луѓе во ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на СДСМ, Дарко Каевски вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 говорејќи околу денешното апсење за продадени плацеви во Делчево, истакна ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21, по модераторско прашање околу денешното апсење за продадените ...
| | веќе видена | слични

Се бараат 900 милиони евра за враќање на долгови од претходните Влади, посочи министерот за економија, Крешник Бектеши во дебатниот магазин „Click Plus“ на ...
| | веќе видена | слични

Министерот за економија Крешник Бектеши синоќа во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 посочи дека 17 потрошувачи направиле сериозни злоупотреби на законот и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Денеска во периодот од 01.00 до 04.00 часот од страна на полициски службеници од СВР Битола заедно со Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ и Одделот за ...
сите 392 | | | веќе видена

Со потпишување Договор помеѓу Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони и германската компанија НЕКСТ.Е.ГО МОБИЛЕ“ и со поставување камен темелник во ...
сите 117 | | | веќе видена

Госпоѓо Петрески, министерот за финансии Фатмир Бесими најави даночна реформа среде економска криза, која се најавува дека ќе се продлабочи оваа зима. Што може ...
сите 146 | | | веќе видена

Украина е фокусирана кон руските војници кои пукаат во заземената нуклеарна централа на југот на земјата или ја користат како база од која се пука, изјави ...
сите 313 | | | веќе видена

Вкупно 69 кривични дела за семејно насилство во Кавадарци се регистрирани за последните две години, а ниту една жртва не побарала парична помош од Општината во ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку заработија КАМ, Тинекс, Веро… во кризава? МНОГУ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: