Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!


За време на прославата на Скудетото на екипата на Милан, бил украден шампионскиот медал на тренерот Стефано Пиоли.56-годишниот стратег го предводеше Милан до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Златан Ибрахимовиќ веќе во неколку наврати ги потенцираше сериозните проблеми со коленото и фактот дека ја одлагал операцијата за по крајот на сезоната. Милан ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ им покажа на навивачите на Милан на сликовит начин низ што поминувал во последните шесет месеци за да може да игра и да помогне „росонерите“ ...
| | веќе видена | слични

МИЛАН оваа недела на својата официјална веб-страница објави дека Златан Ибрахимовиќ, 40-годишниот шведски напаѓач, ќе биде отсутен од терените седум до осум ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ објави видео на социјалните мрежи како му вадат течност од коленото, нешто што постојано го правел во изминатиот период. Италија По ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 169 | | | веќе видена

Два брода ги напуштија украинските пристаништа во петокот. Украинскиот министер за инфраструктура, Олександр Кубраков, напиша на твитер дека еден од бродовите ...
сите 101 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ побара од Владата на СДСМ и ДУИ, да се извини за исвиркувањето на прославата за Рамковниот договор, што настана во моментот кога ...
сите 132 | | | веќе видена

Опасноста за нуклеарната централа Запорожје, на југот на Украина, каде Киев и Москва меѓусебно се обвинуваат за гранатирање повеќе од една недела, „се ...
сите 300 | | | веќе видена

Македонскиот ПЕН-центар со длабока индигнација и згрозеност го осудува бруталниот напад врз светски познатиот автор Салман Ружди, кој целото свое дело и живот ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: