Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!


За време на прославата на Скудетото на екипата на Милан, бил украден шампионскиот медал на тренерот Стефано Пиоли.56-годишниот стратег го предводеше Милан до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Златан Ибрахимовиќ веќе во неколку наврати ги потенцираше сериозните проблеми со коленото и фактот дека ја одлагал операцијата за по крајот на сезоната. Милан ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ им покажа на навивачите на Милан на сликовит начин низ што поминувал во последните шесет месеци за да може да игра и да помогне „росонерите“ ...
| | веќе видена | слични

МИЛАН оваа недела на својата официјална веб-страница објави дека Златан Ибрахимовиќ, 40-годишниот шведски напаѓач, ќе биде отсутен од терените седум до осум ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не смее да се повтори 27 април, вели премиерот Димитар Ковачевски. Кажа дека секој може да протестира, но не со качулки и со повредување на полицајци. „Тоа е ...
сите 1006 | | | веќе видена

Францускиот предлог за деблокада на македонските интеграции во ЕУ, интегрално преведен на македонски јазик, од вчера е објавен на официјалната веб страница на ...
сите 289 | | | веќе видена

Драган Ковачки, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференција кажа дека францускиот предлог е неприфатлив за Македонија. -Предлогот кој владата на ...
сите 224 | | | веќе видена

Американската полиција соопшти дека го уапсила осомничениот по 10 часа потрага. Припадниците на пилицијата го лоцирале и опколиле автомобилот на осомничениот, ...
сите 66 | | | веќе видена

Ченките на НАТО денес ги потпишаа пристапните протоколи за приклучување на Финска и Шведска на воената алијанса. Двете земји ги поднесоа своите апликации во ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: