Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!


За време на прославата на Скудетото на екипата на Милан, бил украден шампионскиот медал на тренерот Стефано Пиоли.56-годишниот стратег го предводеше Милан до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Златан Ибрахимовиќ веќе во неколку наврати ги потенцираше сериозните проблеми со коленото и фактот дека ја одлагал операцијата за по крајот на сезоната. Милан ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ им покажа на навивачите на Милан на сликовит начин низ што поминувал во последните шесет месеци за да може да игра и да помогне „росонерите“ ...
| | веќе видена | слични

МИЛАН оваа недела на својата официјална веб-страница објави дека Златан Ибрахимовиќ, 40-годишниот шведски напаѓач, ќе биде отсутен од терените седум до осум ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 263 | | | веќе видена

Вложувањата во акции на „Комерцијална банка“ излегоа многу добра и исплатлива инвестиција. Особено за „Гранит“ кој благодарејќи на дивидендата од оваа акција е ...
сите 20 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му го украдоа медaлот на тренерот на Милан: Ве молам вратете ми го, немам друг!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: