ВМРО-ДПМНЕ: Ребалансот е доказ за лошата политика на СДСМ, долгот ќе се зголемува, а проекти нема


Ребалансот е доказ за лошата политика на СДСМ, долгот ќе се зголемува, а проекти нема. Владата оди со ребаланс на буџетот, кој пред 6 месеци кога го креираа им ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Не се работи дали треба да биде порано или покасно протестот. Јас ги повикувам сите граѓани кои се чувствуваат разочарани од сите политики изминативе години, ...
| | веќе видена | слични
7 копии

„Денеска официјално ја поднесовме интерпелацијата во Собранието, ја најавивме пред неколку дена, а веќе се потпишавме најголем дел на пратениците. Регуларната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Потпретседателката на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Димитриеска Кочоска смета дека во приод кога ни престои огромна криза во која ќе има недостиг на храна, но и проблеми ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сите мерења покажуваат дека мнозинството од народот сака промени и дека државата со оваа власт движи во погрешна насока истакна вечерва во своето гостување ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ги повикувам сите граѓани кои се чувствуваат разочарани од сите политики изминативе години, што гледаат што се случува. Нека дојдат сите граѓани, да се види ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 393 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 409 | | | веќе видена

Еден од најпознатите експерти од областа на безбедноста во Албанија, Илир Кула, со оценка дека ова што се случува со Северна Македонија е потсмев и оти е ...
сите 774 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Ребалансот е доказ за лошата политика на СДСМ, долгот ќе се зголемува, а проекти нема

Од:
До кого (е-маил):
Порака: