(Видео) Десет повредени во пожарот во хотелот „Буши“ однесени во „8 Септември“ и на Токсикологија


Десет лица повредени во пожарот што попладнево избувна во хотелот „Буши“ во Скопје со возила на Итната медицинска помош се однесени во Градската општа болница ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пожарникарите го гаснат пожарот кој зафати неколку вагони на Главната железничка станица во Загреб во близина на улицата Котурашка во Загреб.Пожарот избувнал ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пожар избувна на главната железничка станица во Загреб по што се запалија неколку вагони, јавуваат хрватските медиуми. Пожарот избувнал во еден од вагоните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии
10 копии
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 263 | | | веќе видена

Во Општина Ѓорче Петров денеска на три локаци беше одбележана 21 година од загинувањето на бранителите кај Љуботенски Бачила. Бројни делегации, членови на ...
сите 148 | | | веќе видена

Украинскиот претседател го изјави ова откако низа експлозии погодија руска воздушна база таму, при што загина едно лице.Крим е меѓународно признат како дел од ...
сите 66 | | | веќе видена

Вложувањата во акции на „Комерцијална банка“ излегоа многу добра и исплатлива инвестиција. Особено за „Гранит“ кој благодарејќи на дивидендата од оваа акција е ...
сите 18 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена

Откажани или одложени летови, метежи на аеродромите. Голем број патници во авио-сообраќајот се соочуваат со вакви проблеми изминатиов период. Симона Ристевска ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Десет повредени во пожарот во хотелот „Буши“ однесени во „8 Септември“ и на Токсикологија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: