Пендаровски се сретна со Мајк Зафировски и му врачи македонско државјанство

7 копии

Во организација на регионалната стопанска комора со седиште во Битола, денес во с.Стење се одржа работна средба на која присуствуваа претставници на општините ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Заменик претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи одржа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Директорката на норвешкото Министерство за надворешни работи задолжена за Југоисточна Европа, Кристин Мелсом на работниот состанок со вицепремиерот задолжен за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 490 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 419 | | | веќе видена

Еден од најпознатите експерти од областа на безбедноста во Албанија, Илир Кула, со оценка дека ова што се случува со Северна Македонија е потсмев и оти е ...
сите 774 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пендаровски се сретна со Мајк Зафировски и му врачи македонско државјанство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: