Татко го однел малолетниот син во Полициска станица откако ранил друг малолетник

Татко си го однел малолетниот син во полициска станица откако ранил друг малолетник со нож. - На 18.05.2022 во 15.00 часот во СВР Тетово било пријавено дека во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Полицијата уапсила две лица кои киднапирале трето лице поради наводен долг, објави МВР, а акцијата се одвивала во текот на вчерашниот ден во вечерните часови. ...
| | веќе видена | слични

Околу 21.45 часот на 26.05.2022 полициски службеници ги привеле Х.А.(23) од с.Патишка река, скопско и А.С.(23) од Скопје. „ Тие се сомничат дека физички го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова е истиот предлог, ако се прифати ќе биде национална катастрофа за Македонија и македонскиот идентитет, изјави потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Тимчо ...
сите 1052 | | | веќе видена

ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ ЈА „БУТНА“ ВЛАДИНАТА ВЕБ СТРАНИЦА Францускиот предлог по се изгледа дека го бутна веб сајтот на Владата. Откако премиерот Димитар ...
сите 484 | | | веќе видена

Дали помалите коалициски партнери ќе останат во владата или пак ќе останат на своите претходни ставови дека францускиот предлог е неприфатлив за нив. Повеќето ...
сите 271 | | | веќе видена

Спогодбата потпишана со Финска и Шведска за укинување на ветото на Турција за нивното членство во НАТО алијансата ги обврзува нордиските земји да ги исполнат ...
сите 157 | | | веќе видена

„Овој предлог ќе биде ставен на широк консултативен процес. Консултации во следните денови ќе се прават во Владата, со политичките партии, со претседателот на ...
сите 185 | | | веќе видена

Претставници од органите и телата на гранските синдикати членки на Сојуз на синдикатите на Македонија денеска од пред Собранието побараа од пратениците членови ...
сите 317 | | | веќе видена

„Војната што ја започна Владимир Путин без никаква причина го загрозува не само суверенитетот на Украина“, додаде американскиот министер за одбрана.
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко го однел малолетниот син во Полициска станица откако ранил друг малолетник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: