Неофицијално: Поранешниот тренер на Мешков Брест седнува на клупата на Еурофарм Пелистер!

Според информациите кои се појавија на фан страната посветена на Еурофарм Пелистер, Шпанецот Даниел Гордо ќе биде наследникот на Жељко Бабиќ на клупата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендата на Манчестер Сити, Винсент Компани по неколку години поминати како играч и тренер на Андерлехт ќе го напушти белгискиот клуб. Денеска и официјално ...
| | веќе видена | слични

Останато

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 449 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 419 | | | веќе видена

Еден од најпознатите експерти од областа на безбедноста во Албанија, Илир Кула, со оценка дека ова што се случува со Северна Македонија е потсмев и оти е ...
сите 774 | | | веќе видена

Норвешката разузнавачка служба ПСТ, задолжена за борба против тероризмот, објави дека го водат како чин на исламски тероризам пукањето во кое без убиени две ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неофицијално: Поранешниот тренер на Мешков Брест седнува на клупата на Еурофарм Пелистер!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: