Среќните панталони на тренерот на Ајнтрахт - еден пар веќе е во музеј, со другиот освои Лига Европа


Ајнтрахт Франкфурт го освои највредниот трофеј досега во клупската историја откако синоќа на пенали во Севиља го совлада шкотски Ренџерс. Тренерот на ...
| | веќе видена | слични

Албанија го организарше првото големо финале во историјата и тоа мечот за трофејот на првото издание на Лига Конференции. Играа Рома и Феенорд Ротердам. Славеа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ајнтрахт Франкфурт по пауза од 42 години стигна до првата европска титула, откако триумфираше во Лигата на Европа. Германскиот тим во финалето во Севилја, по ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ајнтрахт Франкфурт го освои пехарот во Лигата на Европа откако на пенали го совлада Глазгов Ренџерс во финалето во Севилја. Фудбалерот на германскиот клуб, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 171 | | | веќе видена

„Ограничете го вашето присуство на улиците на Енергодар! Добивме информации за нови провокации од страна на окупаторите“, објави на Телеграм украинската ...
сите 300 | | | веќе видена

Вкупно 69 кривични дела за семејно насилство во Кавадарци се регистрирани за последните две години, а ниту една жртва не побарала парична помош од Општината во ...
сите 144 | | | веќе видена

АМСМ соопшти дека на граничните преминиа „Табановце“ и „Пелинце“ се чека околу два часа за влез и излез од државата. На „Богородица“ времето на чекање за излез ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Среќните панталони на тренерот на Ајнтрахт - еден пар веќе е во музеј, со другиот освои Лига Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: