„КАЗНА ВЕДНАШ: Џафери со својот примитивизам и насилие остава трауми врз вработените кои ги малтретира“


Џафери со својот примитивизам и насилие остава трауми врз вработените кои ги малтретира, потребна е казна веднаш.Односот на Талат Џафери со вработените во ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“ ќе поднесат Интерпелација на Претседателот на Собранието Талат Џафери, ова денеска преку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков вчера на социјалните мрежи обајви видео на кое што се гледаше расправии меѓу пратениците од ВМРО-ДПМНЕ и собранискиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеничката група на ВМРо-ДПМНЕ денеска поднесе интерпелација против претседателот на Собранието, Талат Џафери, кој вчера нареди да се заклучи пленарната сала ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Нервозата кај демаскираниот Талат Џафери расте, со затворањето на пратениците стори кривично дело за кое се лежи затвор, велат денеска од ВМРО-ДПМНЕ.Од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„КАЗНА ВЕДНАШ: Џафери со својот примитивизам и насилие остава трауми врз вработените кои ги малтретира“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: