Член на Надзорен одбор купи 400 акции во Комерцијална банка

Време зa читање: < 1 минутa И петтиот член на Управниот Одбор на Алкалоид купи акции. Станува збор за Ѓорѓи Јованов, директор на Акционерство и имотни прашања ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: < 1 минутa Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 24 мај (вторник) 2022 година заради празнување на ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa За време на празникот „Св. Кирил и Методиј“ – Денот на сесловенските просветители, експозитурите на НЛБ Банка нема да работат во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Собранието на акционери на П.И. „Витаминка” АД Прилеп на вчерашната седница донесе одлука со која ги разреши членовите на одборот ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa ТТК Банка АД Скопје известува преку Македонска берза, дека м-р Глигорие Гоговски, Претседател на Надзорен одбор на Банката, се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Синдикалниот притисок за исполнување на нивните барања во рамки на генералниот штрајк за линеарно зголемување на платите од 2.806 денари за секој работник да ...
сите 519 | | | веќе видена

Ковачевски и Османи трајно ги нарушија македонските позиции, и ја ставија државата во ризик од хибридни напади, за кој не кажуваат од што се состои, велат од ...
сите 345 | | | веќе видена

Советот на амбасадори, осврнувајќи се на постигнатите резултати од Самитот на Европската Унија, смета дека е постигнат историски чекор со доделувањето на ...
сите 399 | | | веќе видена

Новиот бугарски амбасадор во Соединетите Американски Држави, Георги Панајотов, кој беше вршител на должноста министер за одбрана во двете влади, минатата ...
сите 611 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Член на Надзорен одбор купи 400 акции во Комерцијална банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: