Кој е најголем градежник? Направи 12,6 милиони евра за три месеци!

5 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 212 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков рече дека Скопје веќе има избор за сопствената иднина, а Бугарија успеала да ги заштити своите национални интереси по гласањето ...
сите 868 | | | веќе видена

Еден од најпознатите експерти од областа на безбедноста во Албанија, Илир Кула, со оценка дека ова што се случува со Северна Македонија е потсмев и оти е ...
сите 426 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој е најголем градежник? Направи 12,6 милиони евра за три месеци!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: