Пронајдена дрога, приведен битолчанец

2 копии

На 23.05.2022 во 12,10 часот во СВР Штип 62 годишна жена од Кочани пријавила дека во куќа во Кочани каде престојувала едно лице насилно влегло и ја допирало по ...
| | веќе видена | слични

На 23.05.2022 во 15,18 часот во СВР Скопје било пријавено дека на потегот помеѓу МРТ и Железничкиот мост од водите на реката Вардар во Скопје бил изваден К.В. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајдена дрога, приведен битолчанец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: