Зголемен производството на шумски производи во државните шуми

Државниот завод за статистика објави дека во март просечната плата во државата изнесувала 31.080 денари. Јасно е дека порастот од 1.241 денари во однос на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Порастот на просечната плата веќе три дена ја бранува јавноста. Согласно последните податоци од Заводот за статистика, просечната нето плата во земјава надмина ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Порастот на просечната плата веќе три дена ја информира јавнста. Согласно последните податоци од Заводот за статистика, просечната нето плата во земјава ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најниската плата во земјава изнесува 17.790 денари и ја земаат вработените во заштитните и истражните дејности. Ова го покажува последното соопштение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зголемен производството на шумски производи во државните шуми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: