(Видео) Ѓоковиќ ги пцуеше навивачите на турнирот во Рим

Новак Ѓоковиќ загуби неколку важни спонзори и милиони евра поради својот став за вакцинацијата против Ковид 19, но во цел турбулентен период, имаше и такви ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Најдобриот светски рекет Новак Ѓоковиќ од најмали нозе е предодреден да биде тенисер. Тој на свои четири години веќе тренирал тенис, покажувал уште тогаш дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 288 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи преку соопштение вечерва најостро ги демантираше наводите кои се споменуваат во јавноста дека македонскиот јазик „не е ...
сите 343 | | | веќе видена

Продолжуваме со протестите, нема да сопрат протестите, народот како што гледате и сега продолжува да се собира, ние ќе продолжиме да го повикуваме и понатаму ...
сите 286 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 165 | | | веќе видена

Од МВР за МИА потврдија дека се повредени двајца полициски службеници кои се хоспитализирани. На собирот се појавија лица со „фантомки“ кон кои се стрчаа дел ...
сите 251 | | | веќе видена

На 05.07.2022 во СВР Охрид било пријавено дека периодот од 09.00 до 13.50 часот на магистралниот пат Охрид-Ресен, помеѓу место викано „Прентов мост“ и место ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Ѓоковиќ ги пцуеше навивачите на турнирот во Рим

Од:
До кого (е-маил):
Порака: