ВИДЕО | Гошевски: Има пад на сите берзи, малку фалеше целата криптоструктура да оди во неповрат


Минатата недела и викендов криптовалутите крахираа, а некои практично достигнаа цена која што е нула и во едни такви околности во Белград се одржа европска ...
| | веќе видена | слични

Претседателката на Европската централна банка, Кристин Лагард, смета дека криптовалутите се „безвредни“ и дека треба да се регулираат за да се заштитат луѓето ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Неодамнешната криза на пазарот на крипто не само што им наштети на инвеститорите, туку и на значајните претприемачи, бришејќи ...
| | веќе видена | слични

И покрај масовната распродажба на биткоин што се случи во последните денови, поради која оваа монета ја губи вредноста, извршниот директор на MicroStrategy, ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Глобалниот пазар на крипто се зголеми за 2,73 проценти на 1,31 трилиони долари во текот на последниот ден, според денешните податоци ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 222 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 374 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков рече дека Скопје веќе има избор за сопствената иднина, а Бугарија успеала да ги заштити своите национални интереси по гласањето ...
сите 664 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 184 | | | веќе видена

Норвешката разузнавачка служба ПСТ, задолжена за борба против тероризмот, објави дека го водат како чин на исламски тероризам пукањето во кое без убиени две ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО | Гошевски: Има пад на сите берзи, малку фалеше целата криптоструктура да оди во неповрат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: