Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

6 копии

Останато

Од Собранието потврдија дека е доставена „Информација за содржината на предлог преговарачката рамка за пристапните преговори на Република Северна Македонија со ...
сите 808 | | | веќе видена

Информација за содржината на Предлог преговарачката рамка за пристапните преговори на Република Северна Македонија со Европската Унија, предложена од страна на ...
сите 427 | | | веќе видена

Денешната прес конференција би сакал да ја искористам за подетално да ги претставам шесте забелешки кои што ВМРО-ДПМНЕ со аргументи ги има посочено како клучни ...
сите 431 | | | веќе видена

Сегашниот претседател на Европскиот совет Шарл Мишел кој дојде да ги убедува Македонците да го прифатат францускиот предлог беше избркан од позицијата премиер ...
сите 197 | | | веќе видена

Левица бара оставка од министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски и шефот на дипломатијата, Бујар Османи заради сценирање насилство. Левица пак ги ...
сите 279 | | | веќе видена

Полициски службеници од Единицата за насилен криминал - Одделение за крвни деликти при СВР Скопје денеска во полициска станица извршија службен разговор со ...
сите 461 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: