Евро-гол на Десниќ во Автокоманда


3 копии

РБ Лајпциг неодамна го прослави 13.роденден, а вечерва го слави првиот трофеј во клупската историја. РБ Лајпциг, по избедувањето на пенали го победи Фрајбург и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лајпциг на пенали го победи Фрајбург и го освои Купот на Германија, ова е историски ден за овој клуб бидејќи ова е нивниот прв голем трофеј. Фрајбург добро го ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Лајпциг е освојувач на Купот во Германија, откако во драматичен меч, дури по подобро изведување на пенали го победи Фрајбург. Фудбалерите на ...
| | веќе видена | слични

Составот на РБ Лајпциг дојде до првиот голем трофеј во Германија и тоа во Купот каде вечерва на драматичен начин славеше над Фрајбург по изведување на удари од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фиорентина имаше одлични шанси за излез во Европа, но во последните пет натпревари доживеа дури четири порази. Последниот вечерва на гостувањето кај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Маја Кадиевска, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во „24 Анализа“ кажа дека била прифатена поканата за утрешната средба со премиерот на Македонија, Димитар Ковачевски. ...
сите 806 | | | веќе видена

Сојузот на стопански комори (ССК) ги повикува институциите на државата транспарентно да остварат дијалог со сопственикот на топланите Исток и Запад, ...
сите 243 | | | веќе видена

Работиме на слободен пазар како приватни компании по сите законски прописи и по највисоки етички стандарди и не користиме никакви посебни услови надвор од оние ...
сите 148 | | | веќе видена

Член на владеачката коалицијата предводена од СДСМ ја прогласи идната италијанска премиерка Џорџа Мелони за фашистка. Истовремено лидерот на партијата ,,Поен” ...
сите 115 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 103 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 98 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Евро-гол на Десниќ во Автокоманда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: