Раперката Дијана ОГ го прекина интервјуто кога ја прашаа дали се занимава со проституција! (ВИДЕО)


Познатата раперка Дијана ОГ пред еден ден гостуваше во естрадниот магазин „Бексјтеџ“, но некаде на средина од интервјуто таа изреволтирана стана и ја напушти ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Ниту еден судски спор, не предизвикал толку многу внимание во јавноста како оној помеѓу Џони Деп и Амбер Херд. Џони Деп е доказ дека и мажите можат да бидат ...
| | веќе видена | слични

Не задржувајќи ги емоциите и солзите, Игор Џамбазов во „Бекстејџ“ првпат зборуваше за загубата на неговиот татко, маестро Александар Џамбазов. ...
| | веќе видена | слични

ктер, водител, писател, шоумен, хуманист, човек кој сака луѓе. Можеби ова е премалку за да се опише ликот и делото на Игор Џамбазов. Но, едно е повеќе од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Русија која е мнозински инвеститор во изградбата на „Северен тек 1“ и „Северен тек 2“ вели дека технички можат да се поправат, но за тоа ќе бидат потребни ...
сите 375 | | | веќе видена

Откако партијата „Браќа на Италија“ предводена од Џорџа Мелони освои најголем број гласови на парламентарните избори во Италија, во оваа земја следеа ...
сите 144 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 103 | | | веќе видена

Тетовската полиција соопшти дека е уапсен навивачот кој на мечот од 6. коло во Втората македонска лига меѓу Тетекс и Саса, влета на теренот и со тупаница го ...
сите 27 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 113 | | | веќе видена

Додека граѓаните немаат за леб, дезертерот Ковачевски и неговиот кум Горан Паунов, преку злосторничко здружување екстра профитираат. За кризниот профитер ...
сите 186 | | | веќе видена

Најпрвин лажеше дека не бил во војска затоа што бил на школување. Откако беше фатен во лага и во јавноста излезе документ од кој јасно се гледа дека премиерот ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раперката Дијана ОГ го прекина интервјуто кога ја прашаа дали се занимава со проституција! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: