ЗА УЖАСОТ ВО БЕЛГРАД: Прво го полеала со киселина, а потоа детето го фрлила од зградата

Mајка во населено место во близина на Белград вчера си го фрли детето од третиот кат на зградата, по што скокна и таа. Наскоро следела реанимација, по што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

Доцна попладнево имало обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, објави „Локално“. Според информациите кои ги објави порталот, 30-годишна девојка се ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Дваесет и двегодишна девојка од Македонија загина во несреќен случај на своето работно место во Данска, пренесува порталот А1он. Според данската полиција, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Утрово околу 8.30 часот една мајка во населено место во близина на Белград си го фрли детето од третиот кат на зградата, по што скокна и самата од терасата. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска сме во посета на Гевгелија на Денот на пожарникарите, драго ми е што градоначалникот, локалната самоуправа, пратеничката од Гевгелија успееја во ...
сите 521 | | | веќе видена

Заменик командантот на „Азов“, Свјатослав Паламар, денеска објави нова порака на Телеграм во која кажува дека командата на единицата се уште се наоѓа во ...
сите 275 | | | веќе видена

Талат Џафери е најдобриот претседател што додега го имал законодавниот дом - тврди неговиот заменик Горан Мисовски. Одговарајќи на новинарски прашања не сакаше ...
сите 302 | | | веќе видена

Вработените во градинките ќе добијат цели плати за времето поминато во штрајк. Ова е епилогот по долгите преговори помеѓу СОНК и МТСП. Денес, МТСП и СОНК ги ...
сите 341 | | | веќе видена

Според украинскиот претседател Володимир Зеленски, руските наводи за употребено ласерско оружје сведочат за неуспехот на инвазијата. Зеленски изјави дека ...
сите 93 | | | веќе видена

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) денеска ќе ја одржи 68. седница преку платформата Зум. На дневен ред, како што стои во соопштението од ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗА УЖАСОТ ВО БЕЛГРАД: Прво го полеала со киселина, а потоа детето го фрлила од зградата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: