Инстаграм сака да го знае вашиот датум на раѓање

6 копии

Скопје за првпат ќе биде домаќин на 5-неделната бесплатна едукативна програма наменета за студенти, кои сакаат да научат како да креираат апликации за паметни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, при вчерашната посета на општина Ресен, одговараше на новинарско прашање поврзано со активната блокада и ...
сите 409 | | | веќе видена

Руското Министерство за одбрана во четвртокот соопшти дека уште стотици украински војници се предале во опколената фабрика за челик Азовстал во Мариупол, со ...
сите 288 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски смета дека постапката поврзана со снимката на која се слуша гласот на претседателот на Собранието, Талат Џафери треба да се одвива ...
сите 295 | | | веќе видена

БЕЛГРАД - Од денеска и официјално заврши расколот меѓу Српската и Македонската православна црква. По 55 години се одржа заедничка литургија „за помирување“ и ...
сите 507 | | | веќе видена

Не чека најтешката зима по Втората светска војна. Ние во моментов правиме сé за да обезбедиме непречено снабдување со електрична енергија и за да ги обезбедиме ...
сите 209 | | | веќе видена

Со оглед на сегашните ставови, сѐ поизвесно е дека Софија ќе се обиде да ја аргументира приврзаноста кон проширувањето на ЕУ само со зелено светло за Албанија. ...
сите 282 | | | веќе видена

Самит „Македонија 2025“ Напредокот на животниот стандард на граѓаните во Македонија е еден од приоритетите на „Македонија 2025“ и кон тоа целиме со нашите ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Инстаграм сака да го знае вашиот датум на раѓање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: