„исти сме“ нова песна на Марија Груевска


Сека Алексиќ одлучи да екранизира уште една песна од нејзиниот нов албум, а моделот во спотот е некој многу близок до неа Сека Алексиќ сними спот за песната ...
| | веќе видена | слични

Една од најбараните српски пејачки, Барбара Бобак, сними видео за нејзиниот нов сингл под интересен наслов - „Двојна планина“. Убавата и талентирана Барбара ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Морам да ја споменам онаа анкета која и американската амбасадорка ја обелодени дека довербата во судството е само 8% и неизбежно е да се спомене што им беше ...
сите 442 | | | веќе видена

Конечниот предлог на француското претседателство за компромис за решавање на разликите меѓу Бугарија и Северна Македонија ги исполнува барањата на двете ...
сите 439 | | | веќе видена

На 24-ти јуни, Националното собрание гласаше за нацрт-резолуцијата со цел да се реши спорот меѓу Софија и Скопје и да се отвори патот за европската интеграција ...
сите 703 | | | веќе видена

Да имаше добар предлог за Македонија, вечерва на прес конференција, Ковачевски ќе славеше на плоштад, ќе го објавеше и ќе покажеше што е добро за Македонија и ...
сите 199 | | | веќе видена

Веднаш да кажам, иако најавив дека ќе му предложам на Извршниот Комитет уште утре да имаме протести низ повеќе градови во Македонија, вклучително и во главниот ...
сите 386 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов и директорите на општинските јавни претпријатија денеска постигнаа договор со синдикатите за зголемување на ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„исти сме“ нова песна на Марија Груевска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: