Сообраќајка во Битола, има и повредени

8 копии

На 28.02.2022 во 21:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во една од собите во болница „Бардовци“ бил пронајден починат И.К.(35) од Скопје. Од екипа на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
11 копии

Состојбата со безбедноста на мотоциклистите во сообраќајот дополнително загрижува ако се има предвид фактот дека во земјава мотоциклите претставуваат околу 2 ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На 27.02.2022 во 17.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Јустинијан Први“ се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко моторно возило „опел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сообраќајка во Битола, има и повредени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: