Тешка сообраќајна несреќа на патот Куманово-Крива Паланка, сообраќајот во целосен прекин

Поради сообраќајка незгода што се случила попладнево во 16.10 часот, сообраќајот на регионалниот пат А2, Куманово – Крива Паланка е во целосен прекин.Според ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии
11 копии

Легендарниот фудбалер на Баерн Минхен, а сега играч на италијанскиот тим Салернитана, доживеал сообраќајна несреќа, откако со автомобилот во кој бил совозач ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка сообраќајна несреќа на патот Куманово-Крива Паланка, сообраќајот во целосен прекин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: