Денес натпросечно топли температури-еве ја прогнозата за времето

Овој петок временската прогноза ни носи натпросечно високи температури за овој период од годината. Ќе биде облачно, но топло а максималната дневна температура ...
| | веќе видена | слични
7 копии
7 копии
13 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Повлекувањето на Ленин Јованоски ниту ќе стави крај на блокадите, ниту пак ќе го испере ВМРО-ДПМНЕ за одговорноста за блокадите на Скопје и отежнатиот живот на ...
сите 177 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 204 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска ја одржа 11 седница на која дискутираше за предизвиците од енергетската криза, каде посебно внимание беше посветено на дописот ...
сите 235 | | | веќе видена

Германската комора во Македонија се осврнува на неодамнешната посета на германскиот претседател Франк-Валтер Штајнмајер на нашата држава. Како што е познато, ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес натпросечно топли температури-еве ја прогнозата за времето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: