Џентлменски потег на Барди, го продолжува договорот со Леванте само со една цел

Македонскиот репрезентативец, Енис Барди се согласил да се продолжи неговиот договор со Леванте до 2024 година. Играчот од средниот ред остануваше без договор ...
| | веќе видена | слични

Леванте сезонава се мачи во шпанската Примера, а вечерва на гостувањето во Виго, според секој логика тимот на Енис Барди требаше да води по првото полувреме, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Атлетико Мадрид им се врати на победите откако со 3-0 славеше на гостувањето кај Осасуна, Луис Суарез постигна гол од речиси половина терен. Убедливата победа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Ако тие избори би го решиле проблемот на нефункционирањето на градскиот систем, на ЈСП, непланското креирање на булевари и задоцнетите проекти. Тогаш ние сме ...
сите 189 | | | веќе видена

Во четвртокот вечера, околу 21,40 часот пред угостителски објект на подрачјето на општината Биурледа на улицатата „Александар Урдаревски“, полициски службеници ...
сите 541 | | | веќе видена

По четири години од сообраќајната несреќа во селото Ласкарци во која загинаа 16 луѓе и 37 беа повредени, Силвана, ќерка на една од загинатите во несреќата, ...
сите 114 | | | веќе видена

Селекторот на Мексико, Херардо Мартино поднесе оставка по елиминацијата во групната фаза на Светското првенство.Мексиканците одиграа едно од послабите светски ...
сите 182 | | | веќе видена

Поранешниот министер за здравство и познат неврохирург Венко Филипче, објави слика од едногодишно момче кое поминало тешка операција. „Едногодишниот Зоран е ...
сите 53 | | | веќе видена

Караванот трибини „Силно и одлучно кон иднината“ вчера беше во општина Аеродром, каде пред пристуните говореа заменик претседателката на СДСМ, Сања Лукаревска, ...
сите 209 | | | веќе видена

Археолошкиот музеј на Македонија, Националниот археолошки институт со музеј при Бугарската академија на науките и Националниот музеј на Србија во ...
сите 124 | | | веќе видена

Инспектори назначени од ОН истражуваат дали руските напади врз критичната инфраструктура во Украина претставуваат воени злосторства, изјави денеска Пабло де ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џентлменски потег на Барди, го продолжува договорот со Леванте само со една цел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: