Студено утро, попладне сонце, а вечерва врнежи од дожд

14 копии
4 копии
17 копии
7 копии

Снег има само на попова Шапка, а снежната покривка изнесува 19 сантиметри. Времето денеска ќе биде променливо облачно со слаб до умерен ветер претежно од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
9 копии
19 копии
повеќе

Останато

По претходно преземени мерки и активности од страна на полициски службеници од Полициската станица Виница во с.Крушево, виничко, денеска лишен е од слобода ...
сите 342 | | | веќе видена

Резултатите од гласањето кое речиси цела меѓународна заедница го осуди како незаконско и акт кој води кон анексија на украинска територија се очекува да бидат ...
сите 347 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Ахмети е заробен од Груби, затоа мора да го брани, поседува бомби што ги добил од Заев, па сега Ахмети е врзан, ова според порнешниот министер за финансии и ...
сите 127 | | | веќе видена

Поминаа две недели откако во јавноста се појави скандалот со спорниот тендер вреден 136 милиони евра наменети за пречистителна станица во Скопје. Токму тој ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Студено утро, попладне сонце, а вечерва врнежи од дожд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: