Животното осигурување е второ име на љубовта: Подари ѝ на твојата сакана сигурна и среќна иднина


Има ли подобар начин да ги изразите чувствата кон вашата партнерка во февруари, месецот на љубовта, од инвестирање во идеален подарок за нејзина среќна иднина ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Промотивен станбен кредит од Комерцијална банка. Промоцијата важи до 30.04.2022 година и е одлична можност да го рефинансирате вашиот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Време зa читање: 3 минути Тешко е да се замисли животот и секојдневието без широката палета на производи на банката. Покрај можностите за парични заеми, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 2 минути Здравјето е од непроценлива важност за сите нас и е еден од најважните предуслови за квалитетен живот. Но, современиот начин на ...
| | веќе видена | слични

Како општествено одговорна банка, во услови на енергетска криза и зголемени цени на електрична енергија, НЛБ Банка организира промотивна кампања за НЛБ haPPy ...
| | веќе видена | слични

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Денеска во периодот од 01.00 до 04.00 часот од страна на полициски службеници од СВР Битола заедно со Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ и Одделот за ...
сите 392 | | | веќе видена

Со потпишување Договор помеѓу Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони и германската компанија НЕКСТ.Е.ГО МОБИЛЕ“ и со поставување камен темелник во ...
сите 117 | | | веќе видена

Госпоѓо Петрески, министерот за финансии Фатмир Бесими најави даночна реформа среде економска криза, која се најавува дека ќе се продлабочи оваа зима. Што може ...
сите 146 | | | веќе видена

Украина е фокусирана кон руските војници кои пукаат во заземената нуклеарна централа на југот на земјата или ја користат како база од која се пука, изјави ...
сите 313 | | | веќе видена

Вкупно 69 кривични дела за семејно насилство во Кавадарци се регистрирани за последните две години, а ниту една жртва не побарала парична помош од Општината во ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Животното осигурување е второ име на љубовта: Подари ѝ на твојата сакана сигурна и среќна иднина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: