(Фото) Пендаровски му приреди роденденско изненадување на 99-годишниот Никола Стојановски

Претседателот Стево Пендаровски денеска му го честиташе 99-от роденден на Никола Стојановски, учесник во НОБ, како и претседател на Главниот одбор на Сојузот ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот актер Тони Михајловски објави љубовна фотографија со сопругата Александра по повод нејзиниот роденден. Александра денеска наполни 43 години, а ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на нашиот актер Тони Михајловски, Александра денес слави роденден. Како што прилега, актерот во негов комичен стил, пропратен со многу емоции, ѝ ...
| | веќе видена | слични

Актерот Тони Михајловски објави љубовна фотографија со сопругата Александра за нејзиниот роденден. Таа полни 43 години, а актерот во роденденската честитка ...
| | веќе видена | слични

 Андреј од ДНК веќе 7 години ужива во брачниот живот со сопругата Наталија и е посветен на воспитувањето на ќерката Јана. „Јас и моево мало сакаме да ве ...
| | веќе видена | слични

Останато

Додека СДСМ и премиерот Димитар Ковачевски преземаат мерки за надминување на енергетската криза, ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски се посветени на тендери и ...
сите 558 | | | веќе видена

Пензионираниот полковник, поранешен висок советник на раководството на Пентагон, Даглас Мекгрегор, во етерот на Јутјуб каналот Judging Freedom ги именуваше ...
сите 406 | | | веќе видена

Откако партијата „Браќа на Италија“ предводена од Џорџа Мелони освои најголем број гласови на парламентарните избори во Италија, во оваа земја следеа ...
сите 160 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 103 | | | веќе видена

Македонската полиција денеска фати албански државјанин со уловени 91,33 кг охридска пастрмка. – Денеска (01.10.2022) по преземени мерки и активности од страна ...
сите 320 | | | веќе видена

Жалам што премиерот и министрите во владата во вакви исклучително сложени и важни моменти за Македонија, граѓаните и стопанството никако не можат да ја ...
сите 278 | | | веќе видена

Полициски службеници на СВР Тетово денеска (1 октомври) во 17 часот и 25 минути, во продолжението од првенствениот фудбалски натпревар Тетекс-Каменица Саса, во ...
сите 22 | | | веќе видена

Најпрвин лажеше дека не бил во војска затоа што бил на школување. Откако беше фатен во лага и во јавноста излезе документ од кој јасно се гледа дека премиерот ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Пендаровски му приреди роденденско изненадување на 99-годишниот Никола Стојановски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: