Исполнете ги сите ваши итни потреби со дозволеното пречекорување на трансакциска сметка во Халкбанк


Време зa читање: 2 минути Предвремено трошење на расположливите парични средства може да му се случи на секој од нас. Во таква непланирана ситуација најчесто ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Време зa читање: 3 минути Тешко е да се замисли животот и секојдневието без широката палета на производи на банката. Покрај можностите за парични заеми, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 2 минути Здравјето е од непроценлива важност за сите нас и е еден од најважните предуслови за квалитетен живот. Но, современиот начин на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Како општествено одговорна банка, во услови на енергетска криза и зголемени цени на електрична енергија, НЛБ Банка организира промотивна кампања за НЛБ haPPy ...
| | веќе видена | слични

Зборот бакшиш, кој го користиме како синоним за напојница, доаѓа од персискиот глагол bahshiden, што значи да се даде, подари. Значи, самото значење укажува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Неодамнешното запленување на доверливи владини документи на раскошниот имот во Мар-а-Лаго, поранешната „зимска Бела куќа“, јасно покажува колку безбедносна ...
сите 152 | | | веќе видена

Со потпишување Договор помеѓу Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони и германската компанија НЕКСТ.Е.ГО МОБИЛЕ“ и со поставување камен темелник во ...
сите 117 | | | веќе видена

Госпоѓо Петрески, министерот за финансии Фатмир Бесими најави даночна реформа среде економска криза, која се најавува дека ќе се продлабочи оваа зима. Што може ...
сите 146 | | | веќе видена

Украина е фокусирана кон руските војници кои пукаат во заземената нуклеарна централа на југот на земјата или ја користат како база од која се пука, изјави ...
сите 309 | | | веќе видена

Ружди, познатиот писател роден во Индија, кој со години се криеше откако Иран ги повика муслиманите да го убијат поради неговиот роман „Сатански стихови“, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исполнете ги сите ваши итни потреби со дозволеното пречекорување на трансакциска сметка во Халкбанк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: