Од полноќ големо поскапување на горивата

5 копии

Денес на собраниската Комисија за финансирање и буџет, помеѓу другото беше и Законот за измена на законот за царинските тарифи во кој што по предлог на Владата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Инфлацијата во Грција за месец јануари бележи зголемување за 6,2 отсто во споредба со истиот период лани, согласно официјалните податоци од грчката служба за ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Од полноќ има нова цена на горивата. Бензините поскапеа за денар а дизелот за половина денар со одлука на Регулаторната комисија за енергетика. Тоа е осма ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
повеќе

Останато

Директорот на Финансиската полиција, Арафат Муареми се очекува утре до Обвинителството да ја поднесе кривичната пријава против обвинителите Вилма Русковска, ...
сите 261 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура со која најавува цензура на културното творештво не е ништо друго освен спроведување на Протоколот на дело. ...
сите 81 | | | веќе видена

Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
сите 187 | | | веќе видена

За да се наполнат европските складишта за гас – потребни се 50 милијарди евра, 10 пати повеќе отколку што се мислеше.И додека најсилните енергетски компании се ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од полноќ големо поскапување на горивата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: