Довербата во осигурителните полиси е најмала кај земјоделците

Време зa читање: 5 минути „Образованието е најмоќното оружје кое можете да го користите за да го промените светот“, Нелсон Мандела. Образованието претставува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Има ли подобар начин да ги изразите чувствата кон вашата партнерка во февруари, месецот на љубовта, од инвестирање во идеален подарок за нејзина среќна иднина ...
| | веќе видена | слични

Современиот начин на живеење постојано носи нови предизвици и неизвесности. Решение за овие предизвици е животното осигурување, кое во денешно време е потребно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 2 минути Денес, животното осигурување е реална потреба за да можеме да одговориме на сите предизвици кои ги носи современиот начин на живот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Силата на експлозиите на краците на гасоводот „Северен тек“ е еднаква на експлозија од неколку стотици килограми на ТНТ, се вели во заедничкото писмо објавено ...
сите 359 | | | веќе видена

Балкан енерџи груп АД Скопје (БЕГ) во пишано соопштение до медиумите порачува дека е неточна изјавата дека БЕГ бесправно стопанисувал со топланите бидејќи, ...
сите 288 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 121 | | | веќе видена

Кинезите се степале по кратка расправија, а тепачката ја снимила надзорната камера. На видеото се гледа како мажите се удираат со палки и дека еден од нив се ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Довербата во осигурителните полиси е најмала кај земјоделците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: