Маж најден мртoв во викендичка во дојранско


3 копии
6 копии

Полицаецот Фљамур Реџепи од Сарај го спасил 64-годишен скопјанец, пациент од нервно-душевната болница Бардовци, од давење во реката Вардар кај вливот на реката ...
| | веќе видена | слични
4 копии
16 копии

Полицајци од полициската станица Карпош спасиле давеник кој скокнал во реката Лепенец кај нејзиниот влив во Вардар, соопшти МВР. „На 05.02.2022 во 12.45 часот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Премиерот Димитар Ковачевски заедно со министерот за надворешни работи Бујар Османи како дел од најавената широка консултација која започна веднаш да се ...
сите 400 | | | веќе видена

Граѓаните не го разбираат новиот тарифник за струјата и не знаат како да ја пресметаат потрошувачката на калкулаторот што е објавен на веб-страницата на ...
сите 469 | | | веќе видена

Францускиот предлог е врвна дипломатска приказна како да се понуди решение за еден небулозен спор, а во него да има и драма и чесно повлекување. Освен Париз, ...
сите 665 | | | веќе видена

И покрај поинаквата и подобро смислена тактика на власта да го претстави францускиот предлог како различен и подобар од претходниот, се погласни укажувањата од ...
сите 101 | | | веќе видена

Вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски кој коментираше околу францускиот предлог. Тој порача ...
сите 651 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маж најден мртoв во викендичка во дојранско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: