СДММ: Подарок за Данела, после 82 дена отчетот е ова, тоалет и шахта, ништо повеќе


Почитувани добар ден, На 82-от ден од мандатот на градоначлничката Данела Арсовска од ВМРО-ДПМНЕ ова е нејзиниот отчет: Тоалет. Ова е единствениот нејзин ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Како на централно, така и на локално ниво власта на ДУИ и СДСМ нема никакви резултати, никакви проекти и никаква реализација, велат од ВМРО-ДПМНЕ. Локалните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Презентирајќи фотографии од неисчистени диви депонии низ Скопје, СДСМ нагласува дека Данела Арсовска во својот отчет излажала дека во првите 82 од мандатот ги ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Данела Арсовска во својот отчет излажа дека во првите 82 од мандатот ги исчистила сите депонии на територија на Град Скопје. Дивата депонија во Општина Карпош ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ќе го издржам темпото на работа како овие први 82 дена во наредните 4 години, рече во синоќешната емисија „Заспиј ако можеш“ на „Алфа“ градоначалничката на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од вкупно 42 градоначлници да не може да посочи ниту еден проект е најголема потврда за нивната неработа. Градоначлниците на ВМРО-ДПМНЕ се големо разочарување, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 514 | | | веќе видена

Во историјата на секоја држава, постојат клучни датуми, историски моменти и пресвртници кои влијаат врз иднината и развитокот на општеството и кои идните ...
сите 420 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДММ: Подарок за Данела, после 82 дена отчетот е ова, тоалет и шахта, ништо повеќе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: