УНИБанка воведе трговија со благородни метали – ИНВЕСТИЦИСКО ЗЛАТО

Време зa читање: 2 минути УНИБанка АД Скопје ја прошири својата понуда на услуги и производи и за прв пат на македонскиот пазар воведе нов продукт – Трговија ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ќе ја исплати на 3 февруари (четврток). Во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе Банка од денеска започна да врши исплата на паричните права од социјална заштита, заштита на децата и цивилна заштита (сите ...
| | веќе видена | слични
5 копии
12 копии

Од денеска, мрежата на експозитури на НЛБ Банка е збогатена со уште една, нова експозитура во населбата Аеродром во Скопје. Експозитурата која е сместена во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Како општествено одговорна банка, во услови на енергетска криза и зголемени цени на електрична енергија, НЛБ Банка организира ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во текот на месец февруари, НЛБ Банка спроведува промотивна кампања која се однесува на кредитите за физички лица.Имено, до крајот на месецот во НЛБ клиентите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 807 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски преку својот фејсбук профил ги повика граѓаните да излезат вечерва од 19:00 часот, пред Владата на ...
сите 636 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи кажа дека доколку кажеме „не“ за внес на Бугарите во Уставот ќе започнат меѓуетнички тензии и ќе ја имаме ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УНИБанка воведе трговија со благородни метали – ИНВЕСТИЦИСКО ЗЛАТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: