Samsung најавува побрза надградба на телефоните во Европа


Сервисер за електроника од Кина направи огромна надворешна батерија (power bank) со огромен потенцијал. Сме имале можност да видиме големи екстерни батерии, со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Samsung најавува побрза надградба на телефоните во Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: