Велешанец се бори за живот на скопските клиники откако вчера паднал при поправка на покрив

Велешанец на 35-годишна возраст се бори за живот на скопските Хирушки клиники откако вчера попладне паднал од покрив висок околу 10 метри, во близина на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Министерството за внатрешни работи информира дека на 03.02.2022 во 13.30 часот во СВР Скопје било пријавено во с.Кондово, скопско, се случила сообраќајна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На 03.02.2022 во 13.30 часот во СВР Скопје било пријавено во с.Кондово, скопско, се случила сообраќајна несреќа во која учествувале патничко возило „ауди“, со ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 288 | | | веќе видена

-Откога се приклучи во НАТО, Македонија е силен сојузник. Може да има и важен придонес во ЕУ. Ги охрабруваме нашите пријатели да ја искористат можноста да го ...
сите 296 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 210 | | | веќе видена

ДС, ЛДП и ДОМ денеска преку предлог заклучок велат дека ја охрабруваат Владата на Република Северна Македонија да ги продолжи разговорите со Европската Унија ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Велешанец се бори за живот на скопските клиники откако вчера паднал при поправка на покрив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: