„Бајката“ заврши: Скандал во стручниот штаб на Црна Гора


Хрватскиот ракометен сојуз му подготвува отказ на селекторот Хрвоје Хорват. Така може да се протолкува последната изјава на првиот човек на хрватскиот ракомет ...
| | веќе видена | слични

Црна Гора важеше за едно од најпријатните изненадувања во првата фаза на ЕП 2022, потоа ја почна главната фаза со извонредна победа над Хрватска, но ...
| | веќе видена | слични

Хрватската репрезентација го заврши настапот на Европското првенство во Унгарија и Словачка , на последниот меч од главната фаза ремизираше со Холандија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Овој предлог ќе биде ставен на широк консултативен процес. Консултации во следните денови ќе се прават во Владата, со политичките партии, со претседателот на ...
сите 555 | | | веќе видена

„Деструктивното однесување на Христијан Мицкоски во однос на евроинтеграциите и прашањето со Бугарија се коси со секоја логика. Мицкоски го одби уште ...
сите 803 | | | веќе видена

Граѓаните не го разбираат новиот тарифник за струјата и не знаат како да ја пресметаат потрошувачката на калкулаторот што е објавен на веб-страницата на ...
сите 471 | | | веќе видена

Спогодбата потпишана со Финска и Шведска за укинување на ветото на Турција за нивното членство во НАТО алијансата ги обврзува нордиските земји да ги исполнат ...
сите 195 | | | веќе видена

Вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски кој коментираше околу францускиот предлог. Тој порача ...
сите 651 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Бајката“ заврши: Скандал во стручниот штаб на Црна Гора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: