Johnson & Johnson годинава ќе заработи 3,5 милијарди долари само од вакцината

2 копии
4 копии

Матичната компанија на Гугл. Алфабет пројави голем раст на приходите и профитот во четвртиот квартал од 2021 година, благодарение на зголеменото трошење за ...
| | веќе видена | слични

Вредноста на продажбата на недвижен имот во метаверзумот надмина 500 милиони долари минатата година и може да се удвои оваа година, според инвеститорите и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 4 минути Обновливите извори на енергија ќе задоволат над 70 отсто од дополнителната побарувачка на електрична енергија во Кина во следните три ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од 2017 година па досега нашата борба беше да ја оставиме историјата на теренот на историчарите и токму тоа е целта и на билатералниот Протокол, меѓутоа и на ...
сите 719 | | | веќе видена

Извршниот одбор на СДСМ попладнево на седница го разгледуваше последниот европски предлог на француското претседателство за кревање на блокадата и започнување ...
сите 637 | | | веќе видена

На крајот од својот говор вечерва пред Владата на РМ, Искра Коровешовска од ТВ АЛФА соопшти дека утрешниот протест е во 12 часот, кога Владата ќе започне со ...
сите 89 | | | веќе видена

Нема суштински промени помеѓу првиот француски предлог и овој што е ревидиран. На суптилен начин се вградени сите бугарски барања и сега тие стануваат европски ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Johnson & Johnson годинава ќе заработи 3,5 милијарди долари само од вакцината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: