Нудат 10.000 долари да се преселите и да работите кај нив, АМА ИМА И УСЛОВИ


Ако отсекогаш сте сонувале да живеете во САД, постои уникатна можност да бидете платени за преселување и работа во нејзина сојузна држава. Арканзас добива на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Декември месец во јавниот дискурс беше одбележан со терминот „криза“ – здравствена криза, економска криза, енергетска криза, политичка криза итн. ...
| | веќе видена | слични

Клубот на витални пензионери е една онлајн заедница, но чекаме короната да помине да почнеме да се дружиме. Тоа не е нешто ново има такви и во Америка и се ...
| | веќе видена | слични

Ако отсекогаш сте сонувале да живеете во САД, сега имате единствена можност, а за преселувањето ќе ви биде платено и ќе ви биде понудена работа. Арканзас е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нудат 10.000 долари да се преселите и да работите кај нив, АМА ИМА И УСЛОВИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: