Дали доаѓа ПРЕСВРТ И ГОЛЕМ ПАД НА ЦЕНИТЕ НА НЕДВИЖНОСТИ?


4 копии

Македонија неславно се најде на првото место во Европа по број на избегани затвореници на секои 10.000 затвореници. Индексот 691 би значел дека во 2020 година ...
| | веќе видена | слични

Месечната минимална плата во 13 од 21 земја-членка на ЕУ, која е регулирана со закон, во јануари годинава била под 1.000 евра, покажуваат податоците на ...
| | веќе видена | слични

Нималку лесен нама да биде патот на машката ракометна репрезентацвија на Македонија во обидот да се продолжи континуитетот на настапи на големите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската ракометна репрезентација ја доби Романија за противник на стартот од квалификациите за пласман на Светското првенство во 2023 година, одлучи ЕХФ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Романија и Чешка се противниците на македонската машка ракометната репрезентацијата во бараж-натпреварите за пласман на Светското првенство (СП) кое ќе се игра ...
| | веќе видена | слични

Селекцијата на Романија ќе биде противник на Македонија во првиот бараж дуел за пласман на Светското првенство 2023 година што ќе се игра во Полска и Шведска, ...
| | веќе видена | слични

Македонската ракометна машка репрезентација, немаше многу среќа во ждрепката за првиот бараж за Светското првенство 2023 година. Противник на избраниците на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали доаѓа ПРЕСВРТ И ГОЛЕМ ПАД НА ЦЕНИТЕ НА НЕДВИЖНОСТИ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: